−10% na pakiet 3-miesięczny·Letnia promocja do końca czerwca
Cześć, tu Klaudia

Przez żołądek do serca - naprawdę działa.

Pokażę Ci, że słowo „dieta" zniknie z Twojego słownika, ustępując miejsca pojęciu STYL ŻYCIA. Jestem tu tylko po to, by Cię prowadzić - wszystko, co osiągniesz, to Twoja własna zasługa.

200+
Konsultacji
2024
Pomagam od
100%
Indywidualne plany
Klaudia Raczyńska
Aktualnie
Wolne terminy w czerwcu
Klaudia Raczyńska
O mnie

Nazywam się Klaudia Raczyńska

Dietetyka to dla mnie coś więcej niż praca. To właśnie dzięki empatii i wrażliwości zyskałam zaufanie osób takich jak Ty.

„Nie ma jednej idealnej diety dla każdego. Razem znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twojego życia."

Więcej o mnie
Współpraca

Chętny wprowadzić zmiany?

Cztery pakiety dopasowane do tego, jak głęboko chcesz wejść w temat. Każdy to konkretna współpraca, jadłospis i edukacja.

Pakiet I

Chcę spróbować

1 miesiąc
350 zł
  • 1 konsultacja wideo 1h
  • Indywidualny jadłospis
  • Lista zakupów + suplementacja
Szczegóły
Najpopularniejszy
Pakiet II

Potrzebuję wsparcia

2 miesiące
640 zł
  • 2 konsultacje wideo
  • 2 jadłospisy + kontrola postępów
  • Stały kontakt mailowy
Szczegóły
Pakiet III

Chcę działać

3 miesiące
900 zł
  • 3 konsultacje wideo
  • 3 jadłospisy + kontrola postępów
  • Pełna analiza wyników badań
Szczegóły
Pakiet IV

Chcemy wspólnie

dla par
od 600 zł
  • Konsultacje dla obojga
  • Osobne jadłospisy
  • 3 warianty długości współpracy
Szczegóły
Opcja V

Wsparcie dietetyczne

bez gotowego jadłospisu
od 200 zł
  • Zalecenia + schemat dań
  • Dzienniczek online
  • Nauka intuicyjnego jedzenia
Szczegóły
Opcja VI

Chcę się sprawdzić

jednorazowo
130 zł
  • Konsultacja 1–2h wideo
  • Analiza badań i wywiadu
  • Zalecenia na wynos
Szczegóły
Poznaj pełną ofertę
Opinie

Co mówią moi pacjenci

Mateusz
Hejka, jak na razie wszystko okej, ten shake czekoladowy przepyszny i ogólnie dobre jedzonko ❤️
A i jeszcze miałem Ci pisać że ciecierzyca z brokułem i tym sosem z fetą to jest mistrzostwo
Jeśli chodzi o refluks to super, coraz rzadziej mi dokucza
Błonnika jak jest dużo to całkiem spoko, mniej mam wtedy tych dolegliwości żołądkowych
Gabrysia
Współpraca z Klaudią była bardzo owocna! Na początku była długa konkretna ankieta, dzięki której mogłam wskazać swoje zapotrzebowania, budżet, to co lubię i chciałabym mieć w diecie. Po dostaniu diety, gdy były potrawy, które mi nie pasowały bezproblemowo było to poprawiane. Jadłospisy były zawsze przystosowane pod moje potrzeby zdrowotne, zachcianki i możliwości. Dzięki wielu jadłospisom byłam w stanie się wyuczyć nawyków, przepisów i jestem w stanie sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki.
Kinga
Hej! Dzięki za dietę. Przepisy są genialne, szybkie i z prostych składników, a porcje robię na kilka dni. Od kiedy ją stosuję mam więcej energii. Dalej zdarza mi się senność po posiłkach, głównie gdy się położę. Kiedy coś robię czuję się pobudzona i jest ok. Dziękuję za wszystkie porady i polecenia. Bardzo mi pomagają 🥰🙏
Ola
Super dziękuję bardzo Klaudia wszystko z tych posiłków jest extra myślałam że będzie rygorystyczna, nie ukrywam podoba mi się taki zdrowy tryb życia nie ma w tym nic strasznego 🥰
Kasia
Dania szybkie do zrobienia, produkty nie za tanie. Fajne pomysły na kanapki, owsianki ciekawe smaki, a desery bardzo smaczne. 😊😘
−3,5 kg w 5 tygodniach
Madzia
Ogólnie jest poprawa
Nie mam zaparc takich jak były
Brzuch nie boli naprawdę
I czuję mniejsze wzdęcie
Ale jeśli chodzi o przepisy to super, nie nudzą się i smakują
I ogólnie najadam się
Krzysiek
Posiłki były naprawdę smaczne. Na początku miałem moment, że po jedzeniu czułem jeszcze lekki głód, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaił i czułem sytość. W głowie nadal jestem mięsożercą i to jest coś, nad czym cały czas pracuję, ale ten plan pomógł mi zobaczyć, że mogę jeść inaczej i nadal czuć się dobrze.
Marek
Szczerze mogę powiedzieć że nigdy nie czułem się tak dobrze, ciężary na siłowni w górę, lepszy sen, cholesterol wraca do normy. Kontakt bardzo dobry, nie muszę czekać 3 dni na odpowiedź a dieta elastyczna, bez niewiadomo jakich wyrzeczeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam każdemu kto poważnie traktuje swoje zdrowie!!
Mateusz
Hejka, jak na razie wszystko okej, ten shake czekoladowy przepyszny i ogólnie dobre jedzonko ❤️
A i jeszcze miałem Ci pisać że ciecierzyca z brokułem i tym sosem z fetą to jest mistrzostwo
Jeśli chodzi o refluks to super, coraz rzadziej mi dokucza
Błonnika jak jest dużo to całkiem spoko, mniej mam wtedy tych dolegliwości żołądkowych
Gabrysia
Współpraca z Klaudią była bardzo owocna! Na początku była długa konkretna ankieta, dzięki której mogłam wskazać swoje zapotrzebowania, budżet, to co lubię i chciałabym mieć w diecie. Po dostaniu diety, gdy były potrawy, które mi nie pasowały bezproblemowo było to poprawiane. Jadłospisy były zawsze przystosowane pod moje potrzeby zdrowotne, zachcianki i możliwości. Dzięki wielu jadłospisom byłam w stanie się wyuczyć nawyków, przepisów i jestem w stanie sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki.
Kinga
Hej! Dzięki za dietę. Przepisy są genialne, szybkie i z prostych składników, a porcje robię na kilka dni. Od kiedy ją stosuję mam więcej energii. Dalej zdarza mi się senność po posiłkach, głównie gdy się położę. Kiedy coś robię czuję się pobudzona i jest ok. Dziękuję za wszystkie porady i polecenia. Bardzo mi pomagają 🥰🙏
Ola
Super dziękuję bardzo Klaudia wszystko z tych posiłków jest extra myślałam że będzie rygorystyczna, nie ukrywam podoba mi się taki zdrowy tryb życia nie ma w tym nic strasznego 🥰
Kasia
Dania szybkie do zrobienia, produkty nie za tanie. Fajne pomysły na kanapki, owsianki ciekawe smaki, a desery bardzo smaczne. 😊😘
−3,5 kg w 5 tygodniach
Madzia
Ogólnie jest poprawa
Nie mam zaparc takich jak były
Brzuch nie boli naprawdę
I czuję mniejsze wzdęcie
Ale jeśli chodzi o przepisy to super, nie nudzą się i smakują
I ogólnie najadam się
Krzysiek
Posiłki były naprawdę smaczne. Na początku miałem moment, że po jedzeniu czułem jeszcze lekki głód, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaił i czułem sytość. W głowie nadal jestem mięsożercą i to jest coś, nad czym cały czas pracuję, ale ten plan pomógł mi zobaczyć, że mogę jeść inaczej i nadal czuć się dobrze.
Marek
Szczerze mogę powiedzieć że nigdy nie czułem się tak dobrze, ciężary na siłowni w górę, lepszy sen, cholesterol wraca do normy. Kontakt bardzo dobry, nie muszę czekać 3 dni na odpowiedź a dieta elastyczna, bez niewiadomo jakich wyrzeczeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam każdemu kto poważnie traktuje swoje zdrowie!!
Mateusz
Hejka, jak na razie wszystko okej, ten shake czekoladowy przepyszny i ogólnie dobre jedzonko ❤️
A i jeszcze miałem Ci pisać że ciecierzyca z brokułem i tym sosem z fetą to jest mistrzostwo
Jeśli chodzi o refluks to super, coraz rzadziej mi dokucza
Błonnika jak jest dużo to całkiem spoko, mniej mam wtedy tych dolegliwości żołądkowych
Gabrysia
Współpraca z Klaudią była bardzo owocna! Na początku była długa konkretna ankieta, dzięki której mogłam wskazać swoje zapotrzebowania, budżet, to co lubię i chciałabym mieć w diecie. Po dostaniu diety, gdy były potrawy, które mi nie pasowały bezproblemowo było to poprawiane. Jadłospisy były zawsze przystosowane pod moje potrzeby zdrowotne, zachcianki i możliwości. Dzięki wielu jadłospisom byłam w stanie się wyuczyć nawyków, przepisów i jestem w stanie sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki.
Kinga
Hej! Dzięki za dietę. Przepisy są genialne, szybkie i z prostych składników, a porcje robię na kilka dni. Od kiedy ją stosuję mam więcej energii. Dalej zdarza mi się senność po posiłkach, głównie gdy się położę. Kiedy coś robię czuję się pobudzona i jest ok. Dziękuję za wszystkie porady i polecenia. Bardzo mi pomagają 🥰🙏
Ola
Super dziękuję bardzo Klaudia wszystko z tych posiłków jest extra myślałam że będzie rygorystyczna, nie ukrywam podoba mi się taki zdrowy tryb życia nie ma w tym nic strasznego 🥰
Kasia
Dania szybkie do zrobienia, produkty nie za tanie. Fajne pomysły na kanapki, owsianki ciekawe smaki, a desery bardzo smaczne. 😊😘
−3,5 kg w 5 tygodniach
Madzia
Ogólnie jest poprawa
Nie mam zaparc takich jak były
Brzuch nie boli naprawdę
I czuję mniejsze wzdęcie
Ale jeśli chodzi o przepisy to super, nie nudzą się i smakują
I ogólnie najadam się
Krzysiek
Posiłki były naprawdę smaczne. Na początku miałem moment, że po jedzeniu czułem jeszcze lekki głód, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaił i czułem sytość. W głowie nadal jestem mięsożercą i to jest coś, nad czym cały czas pracuję, ale ten plan pomógł mi zobaczyć, że mogę jeść inaczej i nadal czuć się dobrze.
Marek
Szczerze mogę powiedzieć że nigdy nie czułem się tak dobrze, ciężary na siłowni w górę, lepszy sen, cholesterol wraca do normy. Kontakt bardzo dobry, nie muszę czekać 3 dni na odpowiedź a dieta elastyczna, bez niewiadomo jakich wyrzeczeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam każdemu kto poważnie traktuje swoje zdrowie!!
Jak pracuję

Dopasowuję się do Ciebie w 100%.

Najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Ja dostarczam narzędzia do osiągnięcia celu, ale to Ty wykonujesz najważniejszą pracę.

1
Szczerość
Nie musisz być idealny. Liczy się realny obraz.
2
Zero perfekcjonizmu
Szukamy rozwiązań, które wdrożysz.
3
Indywidualizacja
Plan dopasowany do Twojego stylu życia.
4
Długoterminowe zmiany
Budujemy nawyki, które zostają na lata.
Sprawdź kalendarz
Klaudia Raczyńska
Instagram

Codzienna porcja inspiracji

@klaudiaraczynska.dietetyk